01
02
03
04
05
06
Zimní zahrady a pergoly
Garážová vrata
Winergetic Prémium Standard Winergetic Prémium Passive Prismatic Prolux Pixel Koncept WnD CATADI 80 PAVA Posuvné dveře

Prismatic

Moderní okno, které svou štíhlou formou, vysokou funkčností a vyspělými technologiemi nabízí uživatelům perspektivu mnoha výhod. PRISMATIC je výrobkem nejvyšší kvality, který poskytuje více tepla, výjimečný design a vysoké ekologické vlastnosti. Autorský systém 76 mm je optimální volnou pro technicky náročnou klientelu, která ocení i vizuální vzhled. O bezpečnost se postarají dva trny proti vysazení křídla, samozřejmostí je mikroventilace. SOUČINITEL PROSTUPU TEPLA - Uw = 0,78 W/(m²K)* SOUČINITEL TLUMENÍ ZVUKU - Rw = 34 dB**

* Pro referenční okno se zasklením s Ug=0,5W/(m²K) s rámečkem Warmatec.

** Pro referenční okno se zasklením 4/18/3/16/3

Izolace

Je to optimální řešení, které poskytuje rovnováhu mezi vysokou kvalitou a moderním designem, při zachování vysokých hodnot parametrů okna, které dovolují zvýšit úsporu domácnosti. Nízká hodnota součinitele Uw (0,87) chrání dům před tepelnými ztrátami. Pětikomorový profil třídy „A”, se stavební hloubkou rámu 76 mm při hloubce křídla 80 mm zajistí vysoké tepelné a mechanické parametry. Originální vnitřní uspořádání komor v profilu, které mu poskytuje značnou stabilitu. Středové těsnění v rámu zvyšuje tepelnou a akustickou izolaci.

Estetika

Autorský modernistický design profilu křídla, které má o 10 mm snížený profil umožňuje využívat větší prosklení. To způsobuje, že prostor se stává světlejším a komfortnějším. Okno je vizuálně lehčí, což působí jako další výhoda, která propůjčuje prostoru charakter. Okno je možné osadit kováním s funkcí stupňování sklopení FOUR Seasons.

Dále v sekci