01
02
03
04
05
06
Zimní zahrady a pergoly
Garážová vrata
Winergetic Prémium Standard Winergetic Prémium Passive Prolux Pixel Koncept WnD Posuvné dveře

Posuvné dveře

Posuvné dveře Vám umožňují volně vycházet na balkón, terasu nebo přímo do zahrady. Díky nim je místnost dobře osvětlena a má prostorný moderní vzhled. Mají velký význam při dalším aranžování interiéru, ve kterém navozují elegantní, moderní dojem. S posuvnými dveřmi využijete naplno potenciál bydlení v rodinném domě. Vlastní zahrada Vám nabízí soukromí a ideální místo k odpočinku nebo setkání s blízkými. Díky velkým proskleným plochám si můžete chvíle volna vychutnávat pohledem do zahrady v každém ročním období. Získáte pohodlný přístup na terasu a prosvětlený interiér.

HST

Zdvižně-posuvné dveře HST umožňují docílit mimořádně rozměrné prosklené plochy. Celková plocha konstrukce může dosáhnout až do 13,8 m², díky čemuž do interiéru proniká velké množství přirozeného denního světla. Ovládání velkorozměrových křídel si přitom vyžaduje jen nepatrnou sílu, což umožňuje pohodlný přechod na terasu. Křídla se pohybují na samostatných vodících lištách, díky čemu se při otevírání zasouvá jedno křídlo za druhé. Dostupné jsou v provedení HST 70 a HST 85 Premium.

Izolace

Zdvižně-posuvné dveře HST je možné zasklít izolačním trojsklem (koeficient prostupu tepla Ug = 0,7 W/m²K), nebo dvojsklem (Ug = 1,0 W/m²K). Pro zlepšení tepelněizolačních vlastností a minimalizaci rosení skel doporučujeme použít teplý distanční rámeček.

PSK

Světlo je důležitým aspektem, který ovlivňuje kvalitu vnitřního prostředí. Prosvětlení dokáže změnit vzhled interiéru a o to se postarají velké prosklené plochy. Funkčnost posuvných dveří PSK navíc šetří prostor a umožňuje pohodlný přechod na terasu. Posuvné dveře PSK podle druhu kování dělíme na sklopně-posuvné (PSK, PSK-Z) a odstavně-posuvné (PSK Atrium). Oba systémy umožňují pohodlné přesouvání křídla se šířkou až do 1,6 m, což vytváří přechodovou šířku 1,5 m. Posuvné dveře PSK jsou dostupné ve všech okenních systémech Oknoplast.

Izolace

Posuvné dveře PSK je možné zasklít izolačním trojsklem nebo dvojsklem. Pro zlepšení tepelné izolace doporučujeme použít teplý distanční rámeček.

Estetika

Posuvné dveře HST a PSK jsou dostupné v plné barevné paletě Oknoplast, co umožňuje jejich harmonické sladění s okny. Velké prosklené plochy dodají neopakovatelný charakter interiéru a vhodně dotvoří fasádu domu.

Záruka 5 let na posuvné dveře.