01
02
03
04
05
06
Zimní zahrady a pergoly
Garážová vrata
Okenní sušák prádla pevný (2 v 1) Okenní sušák prádla polohovací Okenní sušák prádla nastavitelný Sušák prádla lodžiový Sušák prádla na balkon Sušák prádla na stěnu

Sušáky prádla na balkon

Sušáky prádla určené k montáži na balkonové zábradlí bez vrtání pomocí objímek z nerezové oceli, v několika variantách:

Sušák prádla na balkon - polohovací

Výběr ze 4 uživatelských poloh zaručuje vysoký komfort používání. Sušící poloha; poloha pro osoby menšího vzrůstu - pohodlný dosah na všechny šňůry; poloha svislého sklopení dolů podél stěny balkónu; poloha pro pohodlné otření šňůry či její výměnu. Tento systém čtyř uživatelských poloh je chráněn patentem a je jediným na našem trhu, který lze obsluhovat jednou rukou z jednoho místa ! Sušák prádla je dodáván s kvalitní šňůrou s atestovanou nosností 80 kg, opatřenou zdravotně nezávadnou plastovou vrstvou. Výrobek je určen na maximální délku zábradlí 230 cm ..

Sušák prádla na balkon – pevný

Pevný a estetický sušák prádla s trvanlivou povrchovou úpravou. I tento sušák je vyroben kompletně z nekorodujících materiálů. Sušák prádla je standardně dodáván s kvalitní šňůrou opatřenou zesílenou, zdravotně nezávadnou plastovou vrstvou. Tato šňůra je atestována výrobcem na zatížení 80 kg ! Montáž sušáku je provedena bez vrtání pomocí úchytných třmenů z nerezové oceli. Výrobek je určen na maximální délku zábradlí 250 cm ..

Sušák prádla na balkon - lehký

Další varianta sušáku prádla použitelného i pro balkóny s délkou zábradlí nad 250 cm. Jako ostatní produkty i tento sušák je vyroben kompletně z nekorodujících materiálů. Je standardně dodáván s kvalitní šňůrou opatřenou zesílenou, zdravotně nezávadnou plastovou vrstvou. Tato šňůra je atestována výrobcem na zatížení 80 kg!

Dále v sekci