Teplá montáž oken

Moderní technologie a architektonická řešení umožňují šetřit energií a pečovat o životní prostředí, a mohou nám zajistit, že nebudeme muset platit za energii příliš vysoké účty. Klíčový význam má volba výplní stavebních otvorů s vhodnými parametry a jejich správné namontování. Myslíme na ty, pro které je úspora energie prioritou, OKNOPLAST jim nabízí moderní funkční řešení.

Teplé namontování zajišťuje těsné spojení okna se zdi, zamezuje vzniku tepelných mostů a chrání proti vlhkosti, čímž tato šetřící energií okna neztrácejí svou kvalitu. Pro „Teplé namontování“ používáme výrobky Tremco - illbruck.

 

ME500 TwinAktiv

Unikátní okenní těsnicí fólie vhodná jak pro utěsnění interiérové části spáry, tak i její exteriérové části. Fólie mění svou těsnost vůči vodním parám podle měnící se vlhkosti prostředí. Díky provedení ""EW"" je možno ji aplikovat do všech běžných tvarů detailů.

 

TP600 illmod600

Okenní těsnicí páska určená pro rychlou, kvalitní utěsnění připojovací spáry oken a balkónových dveří. Utěsněná spára je vodotěsná a páska zároveň výborně tepelně izoluje.

 

 

TP652 illmod Trio+

Nejrychlejší způsob utěsnění okenní připojovací spáry. Páska splňuje nejvyšší nároky na kvalitní, trvanlivé a rychlé utěsnění spár, navíc se jedná o produkt ”zelený produkt” bez emisí. Multifunkční těsnící páska určená zejména pro utěsnění okenních spár v prostředí:
- pasivní a nízkoenergetická stavba
- běžná výstavba
- rekonstrukce
- zateplení spár

 

 

Kontakt

Evookna
Čermákovice 39
671 73 Čermákovice

+420 603 550 376

Vytvořeno službou Webnode