Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory

Vydáno 15.08.2013
 

Společnost EVOokna poskytuje komplexní servis v oblasti plastových oken a dveří, žaluzií, rolet, markýz, zimních zahrad a dalších prvků nezbytných pro dokonalý komfort vašeho bydlení a úsporu financí za energie.

 

Firma EVOokna spolupracuje s renomovanými dodavateli produktů špičkové kvality, které zaručují, že plastová okna, plastové dveře a další výrobky splňují veškeré platné normy, budou vám dlouho a dobře sloužit a splňovat požadavky na moderní design vhodný do každého interiéru. Jedním z hlavních partnerů je společnost OKNOPLAST Group, která patří mezi největší výrobce plastových oken a dveří v Evropě.

 

Plastová okna a dveře od OKNOPLAST Group

 

Německý profilový systém VEKA, který je použitý na plastová okna a plastové dveře od společnosti OKNOPLAST Group, vyniká vlastnostmi, díky kterým lze ušetřit nemalé peníze na energiích. Plastová okna a dveře jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, mohou se chlubit dlouhou životností, maximální bezpečností, inovativním funkčním řešením a moderním designem. I proto se stala firma OKNOPLAST jedním z předních výrobců plastových oken a dveří v Evropě působící na více než 1450 prodejních místech v 8 zemích EU.

 

Stínící prvky mohou plnit i více funkcí současně

  • Horizontální či vertikální žaluzie jsou nezbytným funkčním doplňkem každého interiéru. Díky žaluziím můžete regulovat světlo v místnosti, chránit soukromí a vytvářet ve své domácnosti příjemnou atmosféru díky modernímu designu v mnoha dostupných barevných provedeních. Cenově dostupné žaluzie jsou navíc velmi jednoduché na údržbu i montáž pro každý typ okna či dveří. 
  • Rolety jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Díky propracovanému provedení plní hlinkové rolety nejen stínící, ale také tepelně a zvukově izolační a v neposlední řadě bezpečnostní funkci.
  • Markýzy vynikají kromě schopnosti zastínit i velké plochy venkovních prostor také možností doplnění o čidlo, díky kterému se markýza sama zasune při velkém větru, aby se zabránilo jejímu protržení.
 

Zimní zahrada rozšíří váš dům o další možnosti

 

Zimní zahradu lze vyžít k nejrůznějším účelům, od proskleného prostoru pro trávení volného času s rodinou či přáteli, přes jídelní kout s výhledem či skleník, až po prostor využívaný pro shromažďování tepla pro celý dům. Zimní zahrady vysoké kvality, pevnosti, odolnosti a estetické hodnoty dodává společnost EVOokna v 17 základních typech konstrukce, ze kterých si vybere každý to pravé řešení šité na míru jeho představám.

 

 

 

EXKLUZIVNÍ vchodové dveře ALUHAUS

  

 

 

Kontakt

Evookna
Čermákovice 39
671 73 Čermákovice

+420 603 550 376

Vytvořeno službou Webnode